Білий Орел

Львівська міська громадська організація “Союз поляків” Білий Орел” була створена 06.07. 2011 року та зареєстрована виконавчим комітетом Львівської міської ради. Засновниками організації були 34-річний Сергій Лук’яненко, 35-річний Юрій Огоновський, 40-річний Віктор Романюк — громадяни України, мешканці Львова польського походження.

“Головною метою діяльності Львівський міської громадської організації «Союз поляків «Білий Орел» є здійснення діяльності, спрямованої на всебічний розвиток та популяризацію польської культури та народних традицій у  м. Львові,  єднання та підтримка етнічних поляків, взаємодопомога, виховання підростаючого покоління в дусі національних традицій, ідеалів гуманізму, милосердя, соціального захисту своїх членів, зближення людей різної політичної та релігійної орієнтації, допомога ветеранам “. (Статут організації п. 2.1.).

Від 4  серпня 2011 року, організація починає приймати членів і протягом перших трьох місяців до організації приєдналося 100 осіб. Члени організації – це громадяни України вище 18 років, 85% з них становлять люди віком 20-45 років. Членами організації можуть бути не лише особи польського походження, але і симпатики Польщі, хоча переважна більшість – це етнічні поляки. Ми збираємось кілька разів на тиждень, розмовляємо про історію Польщі, про видатних поляків, про Львів.

Ми прагнемо зберегти польські традиції та культуру. Кожен член може посісти будь-яку посаду в нашій організації,  якщо здобуде довіру більшості. Рада, Президент, Ревізійна комісія, — всі посади є виборними. Тому наша організація є дуже демократичною. Характер, дух нашої організації є сучасним і активним, що виходить з віку наших членів.

Наступні підрубрики — це наші конкретні дії.