Бізнес-семінари «Власна дорога до успіху»

В днях з 20.09.2015р.по 25.09.2015р.в приміщенні готелю Дністер у Львові відбувся проект  «Власна дорога до успіху», що був організований організацією «Союз Поляків «Білий Орел», Фундацією «Допомога Полякам на Сході» (Варшава) та Генеральним Консульством РП у Львові за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ РП.

Для проведення семінарів  були запрошені викладачі з Головної Економічної Школи у Варшаві.

Прийняти участь в семінарах змогли: студенти, випускники вищих навчальних закладів, починаючі підприємці польського походження, а також ті, що ще не розпочали підприємницької діяльності.

Навчання було поділено на два тури. Перший відбувся у Львові і в ньому прийняло участь 40 учасників. По завершенні першого туру було обрано 10 найкращих студентів, що в подальшому взяли участь у другому етапі проекту, що відбувся у Варшаві з 26.10 по 31.10.2015року.

Заняття відбувалися з викладачами Головної Економічної Школи в Варшаві в офісі Фундації «Допомога Полякам на Сході». Усіх учасників було поділено на групи і згідно з їхніми ідеями щодо створення бізнесу для них були організовані зустрічі з фахівцями даної галузі.