«Пальцем по карті. Дорога до мети»

2015 рік був для нас насиченим різними цікавими проектами. Одним з таких проектів був молодіжний проект «Пальцем по карті. Дорога до мети», який ми реалізовували протягом шести місяців, а саме з березня по серпень 2015 року.

Реалізація проекту поділялася на два етапи: робота з дітьми у Львові та поїздка волонтерів до Варшави. Одночасно проект виконували волонтери, молодь з нашої організації  у Львові та волонтери з нашої партнерської організації  Польської Фундації Спорту і Культури (Варшава) в Польщі. 

Передусім даний проект спрямовувався на роботу з соціально незахищеними дітками. Ми провели роботу з дітьми з реабілітаційного центру «Левеня», школи-інтернату для дітей з вадами зору та сліпих, з дітьми з літньої школи для багатодітних сімей  «Центр Родини», а також з дітками з суботньо недільної школи, що діє в нашій організації. Вік дітей – 6-13 років.

Завданням волонтерів було проведення навчання для даних дітей, а тематикою наших занять стали подорожі по Європі. Підчас занять діти вчили про  традиції, культуру, а також разом з волонтерами виконували різні ручні роботи, що були пов’язані з тематикою даної країни.

Другим, завершуючим етапом проекту стала поїздка волонтерів з готовими роботами діток до Варшави, де відбулася спільна польсько-українська виставка дитячих робіт.

Крім спільної виставки волонтери з обох країн мали змогу поділитися своїм досвідом роботи з дітьми, спільно підготували та провели інтеграційні  ігри для дітей з місцевої школи. Діти малювали прапори різних країн, а за допомогою кольорової крейди створювали на спортивному майданчику чудові малюнки, що були пов’язані з різними країнами.

Праця з наймолодшими учасниками для волонтерів була найприємнішим моментом обміну.

На завершення волонтери спільно взяли участь в грі «У пошуках Сиренки», до якої були також залучені мешканці Варшави.

Безмірно тішимось, що в нас була нагода прийняти участь в даному проекті. Усі учасники отримали великий досвід по роботі з дітьми, а також значно збагатили свої знання.