Мовні курси

Одним з основних напрямків діяльності нашої організації є навчання польської мови. Для цього нами були створені мовні курси, групи, факультативи та табори.
 
Наш досвід – це 5 років роботи та більше тисячі випускників. Ми навчаємо дітей дошкільного та шкільного віку, студентів, дорослих та сенйорів. Наш наймолодший учень мав 3, а найстарший 72 роки. Багато наших випускників навчаються в Польщі, працюють у польських фірмах або співпрацюють з ними, використовують здобуті знання вдома або під час подорожей.
 
Ми отримали державну ліцензію на навчання польської мови та народознавства, та використовуємо у навчанні програми розробленні у Польщі та затвердженні Міністерством Освіти України для навчання у позашкільних навчальних закладах. Ці програми створені для тих, хто живе поза границями Польщі, деякі підручники розроблені спеціально для України. Серед наших викладачів є ті, для кого польська мова є рідною. Навчання відбувається у декількох пунктах у Львові та Бродах і залежить від вікової категорії учня. Просимо Вас обрати категорію та ознайомитись з нижченаведеною інформацією. 
 

Мовні курси: 

 
Запис на курси відбувається за телефонами: 
 
Львів: (032) 261 36 95, (098) 203 95 28  
Броди: (099) 744 03 27