Літня школа для лідерів польських організацій з України, Білорусї, Росії та Литви

З 2 по 12 липня 2015 року в Кракові відбулася І частина літньої школи для лідерів польських організацій з України, Білорусї, Росії та Литви, що була організована Товариством Гмін і Повятів Малопольського регіону. Щоб прийняти участь в школі замало було самого бажання, треба було ще пройти  певний конкурсний відбір. Усі бажаючі повинні були прислати своє резюме і мотиваційний лист, щоб підтвердити свою кваліфікацію і рівень відповідності з очікуваннямиорганізаторів. Багато бажаючих, багато заявок на участь але зі Львова були обрані тільки два учасника Артур Жак з Асоціації Польських бізнесменів і Кристина Фролова з Союзу Поляків «Білий Орел» . 

Для учасників була підготовлена насичена та дуже цікава програма, під час якої відбувалися не тільки заняття теоретичні і практичні, але також і інтегративні, що дозволило учасникам багато дізнатися один про одного. Програма була так досконало продумана, що ще було багато часу для екскурсій по Кракову.

Після закінчення навчання учасники не тільки отримали необхідні знання і дипломи, що підтверджують участь в проекті, але  нові знайомства і нових друзів. Тепер з нетерпінням очікуємо на продовження школи.