Заняття для дітей

Пропонуємо вивчення польської мови для діток віком від 5 років.

Добре відомо, що саме діти мають особливі здібності до вивчення мов – вони здатні неусвідомлено «переключатись» із рідної мови на іноземну, не залежно від того з носієм якої мови вони спілкуються. Для вивчення мови існує низка розроблених методик, що базуються на грі. Навчаючи дітей іноземної мови в ранньому віці як батьки, Ви могли б відкрити широкі перспективи для своїх дітей.

До того, як польська мова стане вашим дітям у нагоді у їх особистому і професійному зростанні, вони зможуть використати у школі набуті у наймолодшому віці знання, які стануть своєрідним «стартом» у розвитку їхніх здібностей.

Проводимо набір на курси діток віком від 5 до 8 років та від 9 до 13 років.

Для Вашої зручності ми проводимо навчання у вихідні дні.    

В вікових групах 58 років  заняття відбуватимусься 1 годину.Даний курс для дітей спрямований на підготовку дітей до школи.

Для найменших дітей ми пропонуємо навчання, що ґрунтується на спеціально розробленому курсі з використанням ігрової діяльності, навчання проводиться з використанням танців, рухливих ігор, пісень, віршів,  що дозволить легко вивчити граматичні та лексичні структури мови. Такі підходи роблять заняття цікавими для дітей, не втомлюють маленьких студентів та приносять найкращі результати.

В групах 913 років  заняття тривають 1,5 години.

На курсах польської мови Ваші діти у легкій та доступній формі навчаться розмовляти, слухати, писати та читати польською мовою. Вони вивчать основні граматичні структури та здобудуть основний словниковий запас. Навчання проходить в інтерактивній форм із використанням різних цікавих вправ.

Навчання будуть проводитись за адресою: м. Львів, вул. С. Крушельницької 19А/1 

Запис проводиться за тел.: (098) 203 95 28, 261-36-95