Заняття для дорослих

Якщо Ви початківець і починаєте вивчення польської мови з нуля Ви навчатиметесь на першому рівні по спеціально розробленій програмі для іноземців.

1Перший рівень

Студенти першого рівня після закінчення навчання зможуть оволодіти польською мовою на побутовому рівні. Зможуть використовувати прості граматичні форми і оволодіють базовим словниковим запасом.

 

 

2Другий рівень

Студенти другого рівня повинні опанувати великий словниковий запас і значно розширити знання граматичних структур. Завдяки чому Ви відразу почнете сприймати мову на слух.

 

 

3Третій рівень

На цьому рівні студенти вдосконалюють розмовну мову і після завершення зможуть вільно користуватися усіма граматичними формами. Після закінчення кожного рівня студенти пишуть тест, який визначає рівень знань студента з польської мови. Згідно результатів тесту можна отримати сертифікат, що підтверджує даний рівень знань. Сертифікат є достатнім для вступу у вищий навчальний заклад Польщі.

Кожна група складається з 10 чоловік. Вік студентів – від 14 років. Заняття проводяться 3 рази на тиждень (Пн, Ср, Пт або Вт, Чт, Сб) о 15.30, 17.00 або 18.30 (1,5 години). Всі заняття проводяться виключно польською мовою, за польськими підручниками, які були розроблені спеціально для іноземців, що вивчають польську мову. Запрошуємо всіх взяти участь у навчанні.

Запис по телефону: 261-36-95, 098-203-95-28

Правила навчання на курсах польської мови:

  • Оплата за курси проводиться в повному обсязі на першому занятті.
  • У разі невідвідування перших 3-ох занять відвідувач автоматично виключається з групи.
  • У разі пропуску відвідувачем курсів занять плата за навчання не повертається.
  • Відвідувач курсів, зарахований до певної групи,курсів не може бути переведений в іншу групу.
  • Відвідувач курсів зобов’язаний приходити на заняття відповідно до розкладу.