Маювка 2013

У цей сонячний весняний день у нас була можливість бути на Львівській Маювці, яка відбулася 25 травня 2013 року, і була організована Генеральним Консульством РП у Львові за підтримки львівських організацій, серед яких була і наша Організація «Білий Орел».

     На галявині, що належать до Римо-католицької семінарії в Брюховичах зібралися кілька сотень людей – Поляків зі Львова і львівської області. У цей день кожен для себе міг знайти щось цікаве. Наймолодші учасники змогли взяти участь у конкурсі живопису, де вони мали намалювати з чим їм асоціюється Польща, за що кожен учасник отримав подарунок.

     

Офіційну частину концерту розпочав Генеральний Консул РП у Львові Ярослав Дрозд, після чого ми могли переглянути концерт, який проходив на відкритій сцені. На концерті свою діяльність представило ряд польських фольклорних колективів, а саме з Мостиськ, Крисовичів, Лановичів, Самбора, Стрілковиць, Стрільчиськ, Чишок, Дрогобича, Борислава а також зі Львова. На сцені також заспівав хор Університету Третього Віку з Жешува.

     

Крім того, учасники змогли скуштувати різноманітні страви, приготовані на грилі волонтерами і на кухні семінарії.

Львівська Маювка це гарна можливість для веселощів та обміну досвідом між різними польськими організаціями, так ми сповнені приємних вражень тепер з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі. А крім того, ми запрошуємо Вас переглянути наші фотографії.