Святкування Миколая це період, що асоціюється для нас з подарунками.
Завдяки допомоги багатьох людей «доброго серця» 18 грудня 2013 року ми відвідали діток зі школи інтернату для дітей з вадами зору.
Після розміщення оголошення на нашій сторінці, до нас перезвонило багато бажаючих нам допомогти. Нагадуємо, що допомогти нам в цій акції міг кожен бажаючий.
Діти найбільш потребують тепла, любові і милосердя, тож ми склали пакунки з омріяними дітьми подарунками. Всі дітки з нетерпінням чекали на прихід Миколая. Щоб отримати подарунок діти розповідали вірші і весело співали, після чого настав найважливіший момент – Св. Миколай вручив кожному подарунок.
Омріяні пакунки викликали в дітей багато радості і задоволення.
Ми раді, що наша акція до дня св. Миколая успішно закінчилася, ми змогли принести діткам багато радості.
Дякуємо всім, хто долучився до нас з допомогою!
