Відкриття філії нашої організації в Лопатині

11 грудня відбулося відкриття вже другої філії нашої організації. Тим разом ми єднаємо поляків в Лопатині, що знаходиться поміж Бродами, Буськом, Радеховом і Берестечком. Тимчасово філія розташувалася в приміщенні дому школярика. Керівником філії назначино Лотоцьку Наталію Василівну. Для популяризації польської мови в філіалі для всіх бажаючих будуть проводитисякурси польської мови, які буде проводити Волосюк Оксана Володимирівна.

     На відкритті зібралися місцеві мешканці а також прибули голова Радехівської райдержадміністрації Куць Василь Ярославович, заступник голови Лопатинської селищної ради Літинський Василь Васильович, директор Лопатинської ЗОШ Дмитрів СтепанБогданович, депутат від обласної ради Ханас Степан Гаврилович, отці:Василь, Богдан, Казимир – смт.Лопатин, Анатолій – м.Броди, керівник філії в м.Броди ГО “Союз Поляків “Білий Орел”” Целюх Наталія Анзорівна.

     Відкриття розпочалося з двох гімнів – українського та польського, після чого слово було надано Голові Громадської Організації «Союз Поляків»Білий Орел» Лук’яненко Сергію Володимировичу, який в цей день прибув зі Львова разом з членами організації. У своїй промові він запевнив, що діяльність організації буде спрямована виключно на зміцнення національної єдності українського народу та налагодження дружніх відносин між польським та українським народами. Ми відкрили свою філію вЛопатині, тому щотам не було ще жодної польської організації. Ми не переслідуємо жодної політичної чи релігійної мети. Наше завдання – це виключно підтримка, згуртування етнічних поляків, відродження культури, вивчення історії Польщі, налагодження бізнес-зв’язків між підприємствами двох країн та культурно-освітня діяльність.

     Після офіційних промов підчас яких наголошувалося на важливості функціонування такої організації в Лопатині, звучали слова подяки  керівникам здоров’я, успіхів, терпіння та наснаги в усіх починаннях учні місцевої школи підготували для всіх зібраних коротку концертну програму